X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-04-2019 imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Co proponuje Carlos Ramirez
w modzie ślubnej?

Strona firmy "Liancarlo" prezentuje modele sukni ślubnych w stylu vintage we wnętrzach stylizowanych w stylu shabby chic. Całość cechuje wyjątkowy urok i wdzięk!

Carlos Ramirez w LIANCARLO

Dla Carlosa Ramireza, założyciela "Liancarlo", projekt jest więcej niż zaangażowaniem serca i duszy - jest w jego DNA. Sam Carlos twierdzi, że to jest część tego, kim jest.

Carlos Ramirez w LIANCARLO
Ale ścieżka Carlosa do życia projektanta odzieży damskiej i sukni ślubnych nie była łatwa. Zrezygnował z  mglistych marzeń o zostaniu architektem i na życzenie swojej matki uczęszczał na wydział prawa. Wszystko wskazywało na to, że jego przyszłość będzie ściśle związana z prawem i praca adwokat, jednakże jego nienasycona potrzeba tworzenia w pewnym momencie wzięła górę! I tak zamiast praktykowania w kancelarii prawniczej zajął się projektowaniem sukni, które z powodzeniem sprzedawały się  w studio krawieckim jego matki. Wtedy to poczuł, ze projektowanie jest jego przeznaczeniem i pasją jego życia.

Carlos projektuje modele sukni ponadczasowych, a to dzięki temu, że jak mówi "projektuje dla ludzi, a nie na pokaz." Kreacje firmy "Liancarlo" są wspaniałym dowodem, że klasyczne nie znaczy nudne. W swoich projektach Carlos pokazuje, że  w równej części jest designerem i artystą. Daje sobie spore pole do eksperymentowania w dziedzinie mody ślubnej. Carlos przenosi swoją sztukę do życia - od szkicu koncepcyjnego do gotowego, oszamiającego efektu końcowego.

Carlos Ramirez w LIANCARLO

Informacje i zdjęcia zaczerpnięte ze strony www.liancarlo.com . WARTO TAM ZAJRZEĆ!