X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-04-2019 imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Dieta przedślubna

Każda kobieta chce w dniu ślubu wyglądać wyjątkowo, dlatego też bardzo często zastanawiają się one nad idealną przedślubną dietą, która pozwoli uzyskać doskonałą sylwetkę. Warto pamiętać o tym, że skuteczna dieta nie może wiązać się z wyrzeczeniami, które są nie do zniesienia.

Należy pamiętać także o tym, że w przeciągu paru dni czy tygodni nie da się zmienić nic na stałe, ponieważ do tego potrzeba, co najmniej trzech miesięcy konsekwentnego stosowania oraz przestrzegania wszystkich wytycznych diety. W stosowaniu diety konieczna jest wytrwałość, systematyczność a przede wszystkim psychiczne zaangażowanie. Szybsze efekty można uzyskać wtedy, gdy wybiera się rozwiązania, które są dopasowane do stylu życia poszczególnych osób. Najważniejsze jest to, aby codziennie jeść regularnie, kontrolując jednocześnie biochemiczne wskaźniki. Warto pamiętać także o tym, że praktycznie każda osoba wymaga indywidualnego podejścia do die-ty, co pomaga wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie, które w żaden sposób nie wpłynie szkodliwie na organizm.

Podczas stosowania diety należy pamiętać o stosowaniu wyciągów z soji i skrzypu, które poprawią wygląd skóry i włosów oraz zapobiegną przedmiesiączkowemu napięciu. Warto pamiętać także o tym, że podstawą dobrej diety są przede wszystkim ryby i warzywa, które dzięki temu, że są bogate w białko, cynk i antyoksydanty doskonale wpływają na stan paznokci i włosów, sprawiając, że stają się one silniejsze. W dobrze dobranej diecie nie może zabraknąć ważnych dla zdrowia składników, które dostarczają niezbędnych dla zdrowia elementów. Na parę dni przed ślubem pod żadnym pozorem nie powinno się stosować drakońskiej diety, gdyż zazwyczaj przynosi ona znacznie więcej szkody niż pożytku.

Pierwszym krokiem w przedślubnej diecie jest ograniczenie spożycia soli oraz słodyczy, które są źródłem jedynie pustych kalorii. Osoby, które jedzą dużo słodyczy na czas diety mogą je zastąpić na przykład suszonymi owocami bądź niewielką ilością gorzkiej czekolady. Podczas diety ważne jest także to, aby dostarczyć orga-nizmowi odpowiedniej ilości płynów, dlatego też przyszła Panna Młoda powinna wypijać, conaj-mniej 2 litry wody w ciągu dnia.

Należy również pamiętać o tym, że alkohol jest prawdziwą bombą kaloryczną, warto więc ograniczyć jego spożycie podczas diety do minimum bądź zrezygnować z niego całkowicie. Najskuteczniejsza dieta polega nie tylko na prawidłowym odżywianiu, ale wspomagana jest ćwiczeniami fizycznymi, które pozwolą zrzucić zbędne kilogramy.

Udostępnij na swoim profilu Facebook

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny

Fryzura ślubna

Fryzura ślubna może być tym, co sprawi, że goście oniemieją z zachwytu, a Wy będziecie czuć się niezwykle kobieco i pewne siebie. W tym roku bardzo modne będą powroty do modowej przeszłości tzw. styl vintage: połączenie poprzednich dekad ze współczesnością...


Perfekcyjny makijaż ślubny

Makijaż ślubny musi być perfekcyjny, stworzony specjalnie do Twojej urody oraz świetnie współgrający z suknią ślubną i fryzurą. Dlatego też w tym wyjątkowym dniu jakim jest ślub, Panny Młode powinny poddać się w ręce profesjonalistów: makijażysów lub wizażystów, gdyż w tym dniu będziecie uwiecznione na wielu zdjęciach!...