X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-04-2019 imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Fioletowe inspiracje

Idealnie dobrana paleta fioletowych odcieni, elegancki styl, nieskazitelne dekoracje oraz prześliczne kwiaty. Za pomocą tego niezwykłego koloru możemy zdziałać wiele. Jako, iż na rynku raczej nie pojawiają się suknie w tym kolorze, możemy pokusić się choć o dodatki w postaci wstążki w pasie lub wszytego pasa fioletowego materiału. Fioletowe dodatki idealnie pasują do ślubu w plenerze wśród kwitnącej zieleni.

Z fioletem idealnie komponują się odcienie szarości jak i zielenie. Warto wybierając dekoracje sali weselnej pokusić się o to zestawienie kolorów.

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
dekoracje.figero.pl, storeywilkins.com, e-zaproszenia.com, hrysalisflowers.com, sklep-slubny.com, sklepweselny.pl, ona-i-on.host22.com, planowaniewesela.pl, maggiesboutique.com, sklep.decomariage.pl, modna.pl

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook