X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 18-03-2019 imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwała

Katalog Firm - Oprawa muzyczna ślubu i wesela, agencje artystyczne

Street of life

Street of life

Jesteśmy krakowskim zespołem muzycznym składającym się wyłącznie z zawodowych muzyków. Na polskim rynku muzycznym istniejemy od 2010 roku. Od samego początku współpracują z nami wyłącznie wyróżniający się artyści-muzycy. W chwili obecnej skład zespołu tworzą: Danuta Żychówka, Karol Gołuch, Mariusz Kielar, Artur Iwanowicz oraz Marek Mieckowski. Współpracujemy również z wokalistką Olą Pieczarą, gitarzystą Kacprem Wawrzakiem oraz saksofonistą Leszkiem Szczerbą. Każdy z nas reprezentuje swój własny, indywidualny styl osobowości artystycznej, dla każdego z nas wykonywany utwór jest poszukiwaniem siebie. Dziełem samym w sobie.

tel: 668-043-667, 500-865-465
e-mail: kontakt@streetoflife.com.pl
www: www.streetoflife.com.pl

 

Grupa Muzyczna POSITIVE

POSITIVE

Jesteśmy zespołem powstałym na kanwie coraz bardziej profesjonalnego zapotrzebowania rynkowego. Wykonujemy największe przeboje różnych gatunków muzycznych. Nasz repertuar swą rozpiętością sięga lat 60-tych, aż do najnowszych hitów z radiowych list przebojów! W naszym repertuarze nie brakuje również polskiego i zagranicznego rocka, muzyki popularnej, rozrywkowej i innych gatunków. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Zespół składa się z pięciu osób - fuzji młodości oraz wieloletniego doświadczenia muzyczno-scenicznego. Nie piszemy, że muzyka to nasza pasja, bo bez tego nie czerpalibyśmy radości ze wspólnego muzykowania. Usłyszysz u nas takie instrumenty jak gitarę solową, perkusję, gitarę basową, instrumenty klawiszowe, wokal damski i męski oraz opcjonalnie flet i saksofon! Zespół POSITIVE zapewni Wam niezapomniane wrażenia i miłe wspomnienia!

tel: 506 373 374
e-mail: info@positive-music.pl
www: www.positive-music.pl

 

Centrum tańca ANANDAY

logo ANANDAY

Zostańcie gwiazdami parkietu! Oryginalne choreografie, dla każdej pary INDYWIDUALNE ZAJĘCIA! Gorąco zapraszamy! Tańcz razem z nami!

Adres: ul. Bożego Ciała 10, parter, na Krakowskim Kazimierzu
 
 

 

DJKRAKOW.COM.PL

logo DJKRAKOW.COM.PL

Dj'e wodzireje weselni, dobra muzyka, gry i zabawy, profesjonalny sprzęt audio. Nasz personel mówi płynnie po angielsku! Zapraszamy!!