X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-04-2019 imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Naklejki na ścianę - oryginalny sposób dekorowania

Dobór odpowiedniego koloru ścian, to dzisiaj nie wszystko. Kiedyś w domach na szafkach stały pięknie ułożone komplety talerzy, szklanek i filiżanek, które stanowiły ozdobę mieszkania. Dzisiaj można w prosty sposób uzyskać oryginalność i pokazać swój zmysł dekoratorski. Naklejki na ścianę wkradły się szybko do naszych domów, gdyż w dość niedrogi i łatwy sposób zmieniają charakter naszego mieszkania. Do tego nie potrzebujemy ekipy remontowej, specjalistów do naklejania czy tygodniowej wielkiej akcji. W jeden wieczór z obojętnego pomieszczenia moża stworzyć pokój z duszą, indywidualny i niepowtarzalny.

 

Przyklejanie na ścianie

 

Pokój dla dzieci

Naklejki ścienne mogą fajnie sprawdzić się przy dekoracji pokoju dla dziecka. W ofertach sklepów internetowych jest masa wzorów z postaciami z ulubionych bajek. W kilka chwil można zmienić pokój w zamek księżniczki, statek kosmiczny czy dziką puszczę. Wspólnie z Waszymi pociechami możecie ozdobić prócz ściany, również meble. Planowanie wspólnie z dzieckim wystroju, na pewno pomoże rozwinąć jego wyobraźnie i będzie następnym krokiem w kształtowania jego rozwoju. Bohaterowie, którzy znajdą się na ścianach mogą być świetną inspiracją do opowiadania bajek na dobranoc.

Oryginalna kuchnia

Twoja kuchnia nie musi być nudna. Chcesz życzyć wszystkim domownikom Bon Appetit? Wyraź to na ścianie! Szczególnie pomysłowe są małe naklejki, które możesz przykleić na meblach kuchennych, szczególnie te z nutką humoru. Urocze są małe kocie łapki odbite na szufladach, jakby małe stworzonko spindrało się na blat kuchenny. Ważny jest pomysł, gdzie zdecydujemy się nakleić wzór i jak będzie komponował się z meblami. Czasami strzałem w dziesiątke jest umieszczenie naklejki np. lampy w miejscu gdzie w realu przeważnie taka lampa stoi. Daje to bardzo ciekawy efekt.

Desinerski salon

Miejscem gdzie najczęściej ozdabia się ściany w salonie jest ściana za kanapą. Jest to często punkt centralny domu, gdzie spotykamy się ze znajomymi, dlatego indywidualność pomieszczenia zostanie szybko zauważona i co najważniejsze – doceniona. Ogromne drzewo mocno przechylające się jak podczas burzy, wyrastające za sofy? Dlaczego nie! Wielki samuraj wyskakujący z łukiem? Wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Osobiście bardzo lubię naklejki z humorem, umieszczane nisko, na równi z podłogą, dają wrażenie realności i są niezwykle zabawne.

 

baner Dekoracje Dla Domu

 

Autor: MK

 

Udostępnij na swoim profilu Facebook