X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 18-03-2019 imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwała

Plenery ślubne czy poślubne?

Zastanówmy się czy lepiej zorganizować plener ślubny w czasie trwania wesela, czy jednak wygodniej umówić się na oddzielną sesję fotograficzną już po weselu?

Jeżeli zdecydujecie się na zdjęcia ślubne w plenerze, to dobrze rozważcie czy chcecie mieć tylko kilka fotek w otoczeniu sali lub w niedalekiej odległości, gdzie odbywa się przyjęcie weselne, czy całą sesje plenerową w miejscu wymarzonym lub chociażby ciekawym i niebanalnym. Niiestety nie możecie liczyć na pogodzenie jednego z drugim... Podczas przyjęcia weselnego nie będzie wolnego czasu, żeby urwać się na kilka godzin lub choćby godzinny plener, kiedy wszystkie oczy są skierowane na Was i goście weselni liczą na zabawę i rozmowę właśnie z Wami, bo przecież to Wasze święto! Z doświadczeń wiemy, że zdjęcia plenerowe mają szansę być niepowtarzalne, kiedy są w otoczeniu, pasującym do temperametów i usposobień Młodej Pary, gdzie Młodzi czują się swobodnie, a presja czasu nie działa stresująco :)

Plenery ślubne organizuje się najczęściej kilka dni lub nawet tygodni po ślubie, kiedy emocje i stres już opadną i można swobodnie, z humorem i "na luzie" podejść do takiego tematu. Na takiej poślubnej sesji plenerowej można sobie pozwolicć na wiele więcej fantazji niż w dniu ślubu, kiedy wszystko musi być perfkcyjne. Wówczas możecie pomyśleć o ciekawych i śmiesznych dodatkach a przede wszystkim o miejscu, które będzie Wam bliskie i dla Was sympatyczne. A cały urok poślubnych zdjęć plenerowych polega chyba na oderwaniu się od podniosłej, ale i sztywnej, bo stresującej atmosfery ślubu.

 

klimatyczny plener ślubny na krakowskim Kazimierzu - 01

Sesja z cieniami pochodzi ze strony www.joannakozek.com

 

Dla niezdecydowanych na konkretne miejsca będziemy tutaj systematyczne podsuwać pomysły jak i gdzie można zorganizować plenery poślubne i jak świetnie można się na nich bawić! :)


klimatyczny plener ślubny na krakowskim Kazimierzu plener ślubny w seledynowych odcieniach
klimatyczny plener poślubny na krakowskim Kazimierzu plener poślubny w seledynowych odcieniach
plener ślubny po żniwach sesja ślubna w stylu retro
letni plener poślubny na ściernisku sesja ślubna w stylu retro
motocyklowa sesja ślubna romantyczna sesja ślubna
motocyklowa sesja poślubna z serduchem romantyczna sesja ślubna
plener ślubny we mgle niekonwencjonalne przyjęcie weselne przy ognisku
plener ślubny we mgle niekonwencjonalne przyjęcie weselne przy ognisku

 

Udostępnij na swoim profilu Facebook