X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-04-2019 imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Podziękowania dla Gości Weselnych


Ładnym gestem w stronę gości weselnych jest przygotowanie dla nich podziękowań za przybycie na Waszą uroczystość i aktywne w niej uczestniczenie.

Podziękowania dla Gości Weselnych

Nawet drobne upominki sprawią, że Waszym gościom będzie miło i poczują się wyjątkowo! Jak będą wyglądały Wasze podziękowania zależy od Waszej fantazji... Ale ważne jest to, aby przygotowane przez Was drobnostki nawiązywały do charakteru Waszego przyjęcia weselnego. Jeśli zaś Wasze wesele nie ma jakiegoś przewodniego motywu czy koloru, to serduszka lub słodkości zawsze się sprawdzą. Co najwyżej możecie się zastanowić nad formą i prezentacją takich upominków, a pomysłów może być bez liku! A co jeden, to bardziej interesujący!

Podziękowania dla Gości Weselnych

Na naszym FB podsuwamy Wam kilka pomysłów na podziękowania dla gości, znalezione w necie - można się zainspirować... ♥

 


Jeśli ktoś z Was ma jeszcze lepsze i ciekawsze pomysły, to zapraszamy do prezentacji takich cudeniek! Podzielcie się swoimi pomysłami z innymi ♥

 


Udostępnij na swoim profilu Facebook