X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-04-2019 imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Podziękowanie i prezent dla Rodziców
w dniu ślubu Pary Młodej,
to nowy i warty naśladowania ślubny zwyczaj

Nowy, ale jakże piękny! W końcu jakby nie było, to wyraz wdzięczności dzieci za trud włożony w ich wychowanie...

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń i to nie tylko w życiu Pary Młodej, ale  również i ich Rodziców. To wzruszające wydarzenie, pełne miłości, ciepła i podziękowań oraz prezentów.

Kiedyś Młodzi ograniczali się do serdecznych uścisków i wręczenia Rodzicom bukietu kwiatów. Obecnie Młode Pary znajdują różne metody na wyrażenie swoich podziękowań i wdzięczności. Oficjalne podziękowania dla Rodziców na przyjęciu weselnym, to bardzo miły, i trzeba przyznać coraz bardziej popularny, akcent. Młodzi dziękują zarówno za organizację przyjęcia weselnego, jak również za poświęcenie i wkład w ich całe wychowanie. Rodzice zasługują na wyjątkowe podziękowania i Młodzi szukają coraz to bardziej oryginalnych i ciekawych prezentów, aby wyrazić swoją wdzięczność. Najczęściej spotykanym upominkiem jest wręczenie albumu ze wspólnymi zdjęciami. Bywa, że takie zdjęcia Rodzice dostają wgrane na ramkę elektroniczną. Na popularności zyskują również zdjęcia wykonane laserem w szkle w technice 3D. Wciąż niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się drzewka szczęścia z naturalnymi kamieniami, ale bardziej finezyjnym pomysłem stały się srebrne drzewka genealogiczne.

Z pewnością niecodziennym, a wyjątkowym prezentem dla Rodziców jest podarowanie im oryginalnych, ręcznie malowanych akwareli lub niewielkich obrazów, które na rewersie mają wklejony lub napisany odręcznie tekst podziękowania. To prezent, który nigdy nie odejdzie do lamusa i zawsze będzie zdobił ściany salonu Rodziców Pary Młodej. A wystarczy odwrócić podarowanego Anioła, żeby wrócić wspomnieniami do dnia ślubu swojego dziecka, albo cofnąć się jeszcze bardziej - do jego dzieciństwa :)

Oryginalne i unikatowe podziękowania dla Rodziców na www.3xd.pl

Oryginalne i unikatowe Anioły ręcznie malowane to doskonałe podziękowanie dla Rodziców. Znajdziecie je na stronie z Podziękowaniami dla Rodziców. A teksty podziękowań do zaczerpnięcia znajdziecie na jednej z podstron Dekoracji Dla Domul

Anioł Otwartego Serca - podziękowanie dla Rodziców Anioły Wzajemnego Szacunku i Zrozumienia - w podziękowaniu dla Rodziców Anioł Połączenia Dwojga Serc - to Anioł dla Rodziców jako podziękowanie Anioł Szczęścia w Życiu - podziękowanie dla Rodziców

Anioł na Każdy Dzień - podziękowanie dla Rodziców Anioły Ogniska Domowego - w podziękowaniu dla Rodziców Anioł Pozytywnych Myśli - to Anioł dla Rodziców jako podziękowanie Anioł Jasnej Przyszłości - podziękowanie dla Rodziców

Rodzice dokładają wszelkich starań, aby uroczystość ślubu i wesela ich dzieci wypadła jak najlepiej. Aby zredukować ich zmęczenie, Młodzi niekiedy decydują się na podarowanie im w ramach prezentu wykupionego pobytu w SPA, w ośrodku wypoczynkowym a nawet wakacji. Stosunkowo nowym pomysłem na podziękowanie Rodzicom podczas wesela jest też multimedialna prezentacja fotografii w połączeniu z muzyką związaną z rodzinnymi wspomnieniami. Piosenka “Cudownych rodziców mam” to już nieco oklepana piosenka..., proponujemy znalezienie swoich przebojów, związanych z Waszymi wspólnymi rodzinnymi przeżyciami.

MŁODZI NIE ZAPOMNIJCIE O RODZICACH!

Udostępnij na swoim profilu Facebook