X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-04-2019 imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Suknia w stylu PRINCESSA

Każda dziewczyna marzy o księciu z bajki... Aby dopasować swój strój do książęcego, dwóch utalentowanych projektantów: Zang Toi oraz KabukiU zaproponowali wspaniałe kreacje - prosto z bajki! Zang Toi zaproponował kreację w kolorze delikatnego różu, a KabukiU pokazał światu swoją suknię - bombkę w barwie pudrowego błękitu.

Różowa suknia w stylu PRINCESSA zaprojektowana przez Zang-Toi Różowa suknia w stylu PRINCESSA zaprojektowana przez Zang-Toi Różowa suknia w stylu PRINCESSA zaprojektowana przez Zang-Toi


Obie pastelowe i romantyczne suknie zasługują na szczególną uwagę, ale jeśli się zdecydujecie na suknię w stylu PRINCESSA, to pamiętajcie o kilku zasadach:
- Dobierz ze szczególna dbałością biżuterię, aby nie była zbyt duża i konkurencyjna dla dekoracyjnej sukni. Musi być równie subtelna i nieprzytłaczająca.
- Pamiętaj o odpowiednim doborze kolorystyki makijażu oraz perfekcyjnym doborze koloru lakieru do paznokci.
- Rękawice są kolejnym świetnym do takiej sukni. Ogólna zasada wyboru rękawiczek jest taka, że im krótsze rękawy, tym dłuższe mogą być rękawiczki. Suknię bez ramiączek lub bez rękawów można zestawić z rękawiczkami operowymi lub do łokci - w zależności od upodobań.
- Pamiętaj o odpowiednim doborze torebki i obuwia! Powinny to być efektowne pantofelki na obcasie, dobrane w kolorze i stylu.

Błękitna suknia w stylu PRINCESSA zaprojektowana przez KabukiU Błękitna suknia w stylu PRINCESSA zaprojektowana przez KabukiU Błękitna suknia w stylu PRINCESSA zaprojektowana przez KabukiU

Informacje i zdjęcia zaczerpnięte ze strony www.glamcheck.com