X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-04-2019 imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski kobietom najczęściej kojarzy się z piciem bez umiaru oraz wyjściem do klubu nocnego ze striptizem. Czy tak najczęściej wyglądają wieczory kawalerskie w Polsce?

Na świecie ta moda dawno już przeszła, dziś bardzo popularne są sporty ekstremalne w postaci paintball’a, quadów, jazdy gokartami, wyjścia do parku linowego, a nawet skoku ze spadochronem czyli atrakcji, które podnoszą adrenalinę.

Ciekawą formą spędzenia czasu są imprezy tematyczne. Dla Panów Młodych, którzy lubią innego rodzaju ryzyko takim rozwiązaniem może byc wieczór kawalerski w kasynie. Teoretycznie zawsze można coś wygrać, co będzie dodatkową niespodzianką. Ale pamiętajcie, że przegrane też się zdarzają, dlatego dobrze byłoby wyznaczyć budżet na tę okazję, żeby się później nie okazało, że podróż poślubna została zamieniona na żetony w kasynie podczas wieczoru kawalerskiego ;) Dzięki oryginalnej zabawie, wieczór zostanie zapamiętany na wiele lat i nie będzie tylko ostro zakrapianą przygodą w klubie nocnym.

Ekstremalna jazda po lesie z tumanami kurzu może wciągnąć nie jednego twardziela, a nawet odkryć u niego nowe hobby. Do tego wszystkiego grill lub ognisko, zagwarantują wspaniałą aktywną zabawę. Pamiętajcie, by najpierw bawić się w ekstremalne sporty a później dopiero brać się za trunki wyskokowe, nigdy odwrotnie panowie!

Coraz częściej obserwowanym trendem jest wyjazd do innego miasta by spędzić ten wyjątkowy wieczór. Jest to niezwykła, choć wiadomo- droższa opcja. Godnymi do polecenia i oczywiście sprawdzonymi miastami przez nie jednego Pana Młodego są Kraków, Gdańsk, Wrocław, Warszawa i Poznań. Za granicą najbardziej popularnym miastem jest Praga. Jeśli Wasz przyjaciel ma bardzo mocne nerwy, zawsze można podkusić się o coś mocniejszego jak udawany nalot policjantów na Pana Młodego ;) Oczywiście przy obowiązkowej rewizji znajdą coś przypominającego nielegalne substancje..., wtedy widok miny schwytanego Pana Młodego - bezcenny.

Spodziewający się standardowego schematu bohater wieczoru, może poczuć mocne zaskoczenie, jeśli zabierzemy go na mecz, o którym zawsze marzył czy koncert na jaki nigdy nie miał czasu.

Dla pasjonatów motoryzacji, niezwykłym wydarzeniem może być przejażdżka wozem sportowym z wypożyczalni bądź ekskluzywną limuzyną z własnym kierowcą. Również przejazd limuzyną może być naprawdę niezwykłym wydarzeniem. Oryginalnym pomysłem może być również imprezowy autobus przejeżdżający przez miasto. Wyobrażacie sobie miny przechodniów?

W niektórych miastach można znaleźć aerokluby. Wieczór kawalerski możemy tak zaplanować, aby zaczynał się skokiem na spadochronie z instruktorem oraz kamerzystą uwieczniającym skok. Zapewniamy, że taka adrenalina wystarczy już na całą resztę wieczoru!

Poza miłymi wspomnieniami ze swojego wyjątkowego wieczoru Pan Młody może też wynieść ciekawe pamiątki. Przykładowo jeśli wybraliśmy formę spędzenia czasu w limuzynie, warto kupić jej miniaturkę, aby przyszły małżonek spoglądał na nią od czasu do czasu. Ciekawą pamiątką może być pokaz slajdów z beztroskiego życia kawalerskiego. Pan Młody powinien dostać choć jeden śmieszny prezent. Może to być łańcuch z kulą do przyczepienia u nogi, śmieszna koszulka, gadżet z sex-shopu, a jeśli przyszła Panna Młoda ma poczucie humoru, to koszulka z jej zdjęciem przekreślonym wielkim czerwonym krzyżykiem.

Prezentów przypadkiem nie otwieraj przy teściowej nawet jeśli ma duże poczucie humoru.

Bawiąc się na swoim wieczorze kawalerskim koniecznie pamiętaj, że już za chwilę bierzesz ślub i pewnych rzeczy zrobić po prostu nie możesz. Przede wszystkim nie przesadzaj z alkoholem lub innymi używkami, które mogą spowodować, że będziesz robił coś, przez co ślub w ogóle się nie odbędzie. Nie będziemy tu przytaczać przykładów, wszak wiadomo bardzo pijany mężczyzna i piękne kobiety to mieszanka niebezpiecznie wybuchowa.

Życzymy Panom Młodym, by ten wieczór był wspaniały i niezapomniany!

Photo: MarcinKadziolka.pl

Udostępnij na swoim profilu Facebook

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny

Wieczór panieński

Ostatnie chwile oczekiwania na ten przełomowy moment ślubu, mimo że nie mogą się z nim równać, mogą uprzyjemnić nam przejście do następnego etapu życia. W końcu poza naszą miłością i oddaniem istnieje świat, który z powodu decyzji o zamążpójściu będzie musiał ustąpić nowemu...


Zakładamy stronę ślubną

Coraz większa liczba Młodych Par, decyduje się na założenie strony ślubnej. Dzięki takiej stronie, goście weselni przez cały okres przygotowań do ślubu będą mieli aktualne informacje, żeby nie zaprzątać głowy Narzeczonym niepotrzebnymi pytaniami...


Zwyczaje regionalne w Polsce

Każdy region w Polsce ma swoje zwyczaje ślubne, które wyróżniają go spośród innych. Zdarza się, że Młodzi organizują ślub i wesele specjalnie w innym miejscu po to, by móc zainspirować się...


Niecodzienne śluby i wesela

Nasz pomysł na zawarcie małżeństwa powinien być równie kreatywny i niezapomniany, jak całe wesele. Wystarczy tylko trochę wyobraźni, by odkryć sposób na sprawienie przyjemności sobie i swoim gościom...