X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-04-2019 imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Wieczór panieński

Ostatnie chwile oczekiwania na ten przełomowy moment ślubu, mimo że nie mogą się z nim równać, mogą uprzyjemnić nam przejście do następnego etapu życia. W końcu poza naszą miłością i oddaniem istnieje świat, który z powodu decyzji o zamążpójsciu będzie musiał ustąpić nowemu.

Ten nasz stary świat, to świat naszych przyjaźni, oddanych i godnych zaufania. Świat, który dzieliłyśmy z naszymi najwierniejszymi przyjaciółkami, dla których również nie jest obojętny nasz wybór i szczęście. To one przecież w ten magiczny wieczór przed naszym ślubem zadbają byśmy się świetnie bawiły wyłącznie w naszym babskim towarzystwie. Dzięki nim nasz wieczór panieński będzie jedynym takim wieczorem w naszym życiu i pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Nasze przyjaciółki z pewnością zadbają o zaskakujące wrażenia tego wieczoru!

Jeśli jesteście przyjaciółkami, wiecie doskonale co lubi kandydatka na małżonkę, co sprawi jej radość i zapewni dobrą zabawę. Czy jednak należy koncentrować się wyłącznie na preferencjach Panny Młodej? Na pewno nie! Chyba jesteście w stanie zaproponować przyjaciółce tego wieczoru jakieś nowe doznania? Klasyczną zabawę w knajpie czy męski striptiz możemy uznać za atrakcyjne ale czy rzeczywiście wyjątkowe? Proponujemy kilka zupełnie innych pomysłów.

Egzotyczne potrawy

Jedzenie tak silnie działa na naszą psychikę, że jest niemalże synonimem dobrej zabawy. Dlaczego jednak nie zaproponować niezwykłych i egzotycznych składników, które nie tylko doskonale smakują, ale także ciekawie wyglądają. Już wiele egzotycznych owoców i produktów jest dostępnych w Polsce nie tylko w specjalistycznych sklepach, ale nawet w supermarketach. My polecamy takie owoce jak flaszowiec miękkociernisty - guanabana, którego pyszne owoce o poziomkowo - ananasowym smaku mają również wyjątkowe właściwości zdrowotne. Nadają się do jedzenia na surowo lub jako składnik kremów, lodów, orzeźwiających napojów. Do tego można zagryźć salakiem (chrupiące, soczyste wnętrze, skórka jak skóra węża) i jeszcze pieczone banany, kurczak w zielonym curry z mlekiem kokosowym i wieczorek nagle staje się wspaniałą, wyspiarską przygodą. W zbliżającym się okresie jesienno-zimowym jak znalazł!

Niezwykłe rozrywki

Panna Młoda doświadcza całego spektrum uczuć, które od niepewności po wzruszenie miotają nią do ostatniej chwili. Dlaczego w takim momencie nie miałaby się przekonać co mówią na temat jej związku gwiazdy? Tak – właśnie wieczorek panieński może być takim ostatnim momentem w którym można przekonać się, czy wybrana droga będzie spełniała nasze oczekiwania. Jeśli na wieczorek panieński zaprosicie wróżkę lub wróża to nie tylko główna bohaterka, ale także pozostałe uczestniczki imprezy na pewno chętnie skorzystają z wróżby.

Przebieranki

Chociaż najczęściej organizacja wieczorku panieńskiego sprowadza się do wizyty w jakiejś knajpce, to przecież możemy dodać do tego obowiązek ciekawego przebrania się. Jeśli połączymy to z wymienionymi powyżej atrakcjami: egzotycznymi potrawami czy niecodziennymi rozrywkami, mamy przepis na naprawdę niezapomniane chwile w babskim gronie.

Photo: katarzyna-gabriela.pl

Udostępnij na swoim profilu Facebook

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny

Wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski kobietom najczęściej kojarzy się z piciem bez umiaru oraz wyjściem do klubu nocnego ze striptizem. Czy tak najczęściej wyglądają wieczory kawalerskie w Polsce?...


Zakładamy stronę ślubną

Coraz większa liczba Młodych Par, decyduje się na założenie strony ślubnej. Dzięki takiej stronie, goście weselni przez cały okres przygotowań do ślubu będą mieli aktualne informacje, żeby nie zaprzątać głowy Narzeczonym niepotrzebnymi pytaniami...


Zwyczaje regionalne w Polsce

Każdy region w Polsce ma swoje zwyczaje ślubne, które wyróżniają go spośród innych. Zdarza się, że Młodzi organizują ślub i wesele specjalnie w innym miejscu po to, by móc zainspirować się...


Niecodzienne śluby i wesela

Nasz pomysł na zawarcie małżeństwa powinien być równie kreatywny i niezapomniany, jak całe wesele. Wystarczy tylko trochę wyobraźni, by odkryć sposób na sprawienie przyjemności sobie i swoim gościom...