X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-04-2019 imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Oczy są zwierciadłem duszy...

Jak podkreślić wyraziste spojrzenie?

Aby w całości sprawiać harmonijne wrażenie, makijaż MUSI być dobrany do typu urody i cery, stroju oraz okazji a nawet pory dnia :)

W ostatnich latach obserwujemy wyraźną tendencję powrotu do naturalnego makijażu codziennego, jednakże na specjalne okazje, a niewątpliwie ślub jest specjalną okazją, zdecydowanie można a nawet trzeba zaprezentować niecodzienny i oryginalny makijaż. Oczywiście są odważne kobiety, które próbują rewolucyjnych pomysłów, ale my proponujemy jednak coś bliżej klasyki.

 Wyraziste spojrzenie - makijaż

Zachęcamy, aby przysyłać do nas zdjęcia swoich najlepszych i najciekawszych małych dzieł sztuki wykonanych wokół oczu :-) Przysyłajcie zdjęcia swoich najpiękniejszych makijaży, a my sukcesywnie będziemy je publikować! 

Makijaż w odcieniach turkusowych: 

Turkusowy makijaż Turkusowy makijaż Turkusowy makijaż Turkusowy makijaż

 

Makijaż w odcieniach fioletu:

Makijaż w odcieniach fioletu Makijaż w odcieniach fioletu Makijaż w odcieniach fioletu Makijaż w odcieniach fioletu


Makijaż w odcieniach zieleni:

Makijaż w odcieniach zieleni Makijaż w odcieniach zieleni

 

Makijaż w kolorach ziemi:

Makijaż w kolorach ziemi Makijaż w kolorach ziemi

Wszystkie zdjęcia zostały zaczerpnięte z Facebookowego profilu: www.facebook.com/AzmiRaaaaaaa